Nabídka zboží

Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala

Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala
Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala Stavebnice haly Ostroměř s přístavbou, TT, Modely mašinek TT-Hala

Výrobce: Modely mašinek Modely mašinek
Katalogové číslo: MMK TT-Hala
Dostupnost: 1
Cena: 1.761,00Kč
Bez daně: 1.455,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Stavebnice velké jednokolejné haly, depa, nebo části nějaké továrny. Budova je "průjezdná" - 2 x velká vrata. Dále stavebnice obsahuje i budovu zázemí s komínem. D/Š haly 300 x 100 mm ( 6 velkých oken v řadě ), D/Š zázemí 115 x 55 mm. Celkem při spojení v řadě 415 x 110 mm. ( Otočením jednoho čela budovy při stavbě, je možné získat halu o dvou kolejích, neprůjezdnou ). Budovy lze spojit i do tvaru "L". Formát leptů 2 x A4. V ceně je zahrnutá na míru upravená Cuprextitová destička - střecha, dále sada obsahuje materiál k zasklení a potah střechy.

Spojením dvou stavebnic vznikne hala o rozměrech 600 x 100 mm ( 12 velkých oken v řadě ). D/Š vč. jednoho ze dvou zázemí 715 x 110 mm.  ( Vhodné pro moduly ).

Pouze na objednávku.

Fotografie je pouze ilustrační ( stavebnice je nebarvená a neobsahuje figurky ).

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky