Nabídka zboží

Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01

Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01
Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01 Základní panel pro stavbu kolejiště, univerzální, TTmodelář ZP-01

Výrobce: TT modelář TT modelář
Katalogové číslo: ZP-01
Dostupnost: 1
Cena: 6.200,00Kč
Bez daně:5.124,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Základní panel pro stavbu kolejišť z masivního dřeva

Nabízíme stavebnicový set základního panelu pro stavbu kolejiště měřítek Z, N, TT, a H0. Stavebnice v zabaleném stavu nepřesahuje rozměry stanovené přepravci. Set je variabilní, jeho šířka je 1,4 m, délka volitelná. Je možno ji nastavit na 2 m, nebo na 2,6 m. Střední díly lze zkracovat dle potřeby, případně úplně vynechat. Je možné též vložit delší díly a získat tak délku panelu více než 3 m. Montáž je velmi jednoduchá. K setu bude možné dokoupit další díly různých rozměrů dle přání zákazníka.

Baleno v obalu z těnké dřevotřísky, doprava zásilkovou službou v ceně.

Poznámka k montáži: Po vybalení je nutno k sobě přilepit všechny hlavní podélné nosníky, stáhnout je svěrkami a vruty. Bez lepení by se panel mohl pronášet. Rovněž je vhodné zabrousit přechody mezi jednotlivými na sebe navazujícími nosníky, aby tolik nevynikaly jejich spoje.

Cena je uvedena včetně dopravy k zákazníkovi. Jako formu dopravy zvolte vždy Osobní odběr, způsob platby převodem, platba dobírkou není možná. V případě nutnosti lze řešit individuální domluvou.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: