Nabídka zboží

Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress

Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress
Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress Za parními lokomotivami do Saska, Hynek Palát, CPress

Katalogové číslo: ZaParLokoDoSaska
Dostupnost: 1
Cena: 339,00Kč
Bez daně: 308,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Vydejte se plnou parou vpřed po nejkrásnějších tratích blízkého pohraničí.

Chcete zažít kouzelnou atmosféru každodenního parního provozu? Projet se po romantických tratích, kde dýmající a syčící mašiny dodnes vykonávají svou užitečnou službu? Není nic jednoduššího, stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a Lužických hor do Saska. Tato kniha bude vaším jedinečným průvodcem po saských úzkokolejkách a seznámíte se rovněž s historií zdejších tratí, technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv.
 
Parní lokomotivy ovládaly svět. Stužky kolejí se rozeběhly křížem krážem Evropou, Amerikou i Asií. Úžasné devatenácté století. Dnes je všechno jinak a parní lokomotivy vídáme většinou jen při ojedinělých příležitostech či slavnostních jízdách. Ale i tak existují tratě, kde dýmící a syčící mašiny dodnes vykonávají každodenní službu na pravidelných spojích. Nevěříte? Stačí jen trochu cestovat, a to za hřebeny Krušných a Lužických hor do Saska. Tady můžete zažít jedinečnou atmosféru každodenního parního provozu a projet se po romantických tratích malebnou krajinou. Tato kniha bude Vaším průvodcem po tomto světě jakoby z dávných dob, seznámí vás s historií zdejších železnic, technikou i typy jednotlivých parních lokomotiv. Nechybí samozřejmě bohatá fotografická příloha.
 
168 stran, formát 210 x 285 mm, v češtině.
 
Obsah: https://cdn.albatrosmedia.cz/Files/TableOfContents/49827697/
Ukázka: https://cdn.albatrosmedia.cz/Files/Sample/49827646/
 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky