Nabídka zboží

Stavebnice automobilu Škoda RT 706 Tranders, TT, RA Loko RLK120ST70614

Stavebnice automobilu Škoda RT 706 Tranders, TT, RA Loko RLK120ST70614
Stavebnice automobilu Škoda RT 706 Tranders, TT, RA Loko RLK120ST70614

Výrobce: MojeTT
Katalogové číslo: MTT RLK120ST70614
Dostupnost: 1
Cena: 350,00Kč
Bez daně: 289,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Š 706 RT s nástavbou na zrniny od dánského výrobce TRANDERS byla oblíbená nejen pro svoji spolehlivost, ale i proto, že mimo standardního foukání zrnin uměla technologie nástavby po nastavení kohoutů i materiál vysávat ( to se hodilo při nehodách ostatních přepravníků zrnin / kukaček ). Model tohoto automobilu Vám přinášíme ve stavebnici v měřítku 1/120 TT. Při stavbě se řiďte fotografiemi skutečných vozů, stavebnice je pro zdatné modeláře.

Obsahuje odlité a leptané díly a malý obtiskový aršík. Součástí standardně leptaná dutá kabina.

Stavebnice je připravena pro ztvárnění různých konkrétních provedení vozidla – modelář by měl mít se stavbou vozidel již určité zkušenosti a měl by být schopen vybrat například podle fotek vhodné detaily ze stavebnice, které využije pro stavbu konkrétního vozidla. V tomto ohledu stavebnice umožňuje „vyřádit se“ a ztvárnit skutečně konkrétní kus.

Škoda 706 byla vyráběna v mnoha modifikacích mezi roky 1958 a 1985. Jedná se o legendární automobil na československých silnicích – kdo by neznal „erťáka“ nebo „trambus“.

Použití: Díly se po začištění lepí vteřinovým lepidlem a opatřují povrchovou úpravou. V případě čirých kabin je nutno vymaskovat okna před barevnou úpravou kabin.

Materiál: Polyuretan + mosaz.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky