Nabídka zboží

Motorová lokomotiva řady 203, DB, START, V. epocha, TT, DOPRODEJ, Tillig 04598

Motorová lokomotiva řady 203, DB, START, V. epocha, TT, DOPRODEJ, Tillig 04598
Motorová lokomotiva řady 203, DB, START, V. epocha, TT, DOPRODEJ, Tillig 04598 Motorová lokomotiva řady 203, DB, START, V. epocha, TT, DOPRODEJ, Tillig 04598
Kinematika: Ano
Příprava pro digi dekodér : Next18

Výrobce: Tillig Tillig
Katalogové číslo: 04598
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 2.485,00Kč
Bez daně:2.054,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Motorová dieselhydraulická lokomotiva s parním vytápěcím agregátem. V roce 1966 vyjely první sériové stroje původní řady V 100 ze závodu LEW Henningsdorf. Staly se velmi oblíbenou a početnou řadou DR, přičemž se uplatnily hlavně na vedlejších tratích či v příměstské dopravě, nemluvě o nasazení na posunu. Používaly se rovněž ve dvojité trakci ve středně těžké dopravě. I nyní jsou ještě využívány u DB AG a soukromých dopravců. Tento stroj je z parku správce infrastruktury DB Netz Instandhaltung.

Model má délku přes nárazníky 119 mm, je vybaven 5pólovým motorkem se dvěma setrvačníky a s rozhraním rpo digitální dekodér s paticí Next18 či možností napájet digitální dekodér s vodiči.

Osvětlení pomocí bílých a červených LED diod, přepínaných podle směru jízdy (vpředu 3 bodové bílé, vzadu 2 bodové červené). Průhled stanovištěm strojvedoucího. Model má rám ze zinkové slitiny. Lokomotiva je vybavena kinematikami krátkého spřáhla dle NEM. Poháněny jsou všechny nápravy, z toho dvě jsou opatřeny bandážemi a ze všech je sbírán proud.

Výbava
Kinematika Ano
Příprava pro digi dekodér Next18

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: