Poradenství:

Ing. Aleš Novák
e-mail: novak.modely@seznam.cz
telefon: 723 723 055
 

Prodejna a doručovací adresa:

TT modelář

Ing. Aleš Novák
Kpt. Jaroše 2195/24, 680 01  Boskovice
Otevřeno po předchozí telefonické či mailové domluvě v čase pondělí až neděle, 7–21 hod.

Provozovatel:

Tato adresa není určena k zasílání korespondence !!

Ing. Aleš Novák

Na Výsluní 2526/15, Boskovice
IČ: 7808658, DIČ: CZ7507084431
Jsme plátci/ DPH, všechny ceny
jsou uvedeny včetně DPH.

Tato adresa není určena k zasílání korespondence !!

 

Obchodní podmínky

Pokud nebudete chtít vyplňovat při dalším nákupu všechny údaje znovu, doporučujeme Vám se zaregistrovat jako registrovaný zákazník.

Při registraci uvedete do formuláře Vaše jméno, adresu, přihlašovací a kontaktní údaje. Registrace je bezplatná. Zavazujeme, že neposkytneme údaje o Vaší osobě dalším stranám.

Jsme plátci DPH. Všechny ceny uvedené v Kč jsou včetně DPH, není-li uvedeno jinak.

Pokud chcete u námi dodaného zboží uplatnit odpočet DPH (firmy, další prodej, atd.) upozorněnte nás na to, aby námi vystavený doklad měl potřebné náležitosti.

U registrovaných zákazníků s prověřenou spolehlivostí je možné uplatnit i splátkový prodej.

Objednávky lze vyřizovat postupně, je možné po dohodě zboží odložit a vyčkat až bude vše z vaší objednávky k dispozici či posílat po částech, vše je na vzájmené domluvě.

Modely v naší nabídce jsou určeny dospělým modelářům, nikoli jako hračka a nejsou vhodné pro děti do 10 let z důvodu přítomnosti ostrých hran a malých dílů.

Dodací lhůty některých položek mohou dosahovat několika měsíců. Mnoho našich dodavatelů jsou malovýrobci, kteří posílají zboží třeba 1 x za 4 měsíce. Jinde se dlouho shromažďuje potřebný počet modelů k objednání. Na dotaz vám vždy aktuální stav sdělíme, naopak žádáme o to, aby pokud zboží zajistíte jinde jste nám dali zprávu a mohli jsme objednávku upravit či zrušit.

Vrácení zboží

Na veškeré u nás zakoupené zboží objednané elektronicky či telefonicky a odebrané zasláním poskytujeme záruku vrácení peněz bez udání důvodu. Toto zboží musí zákazník zaslat zpět ve lhůtě 14 kalendářních dnů,  ode dne doručení zboží. Zboží musí být zasláno pouze jako obyčejný balík. Zboží musí být v bezvadném stavu, nepoškozeno, neporušeno a uloženo v originálním obalu. Zboží nesmí jevit známky používání. Vrácení peněž proběhne bankovním převodem na účet určený zákazníkem.

Nárok na vrácení distribučních nákladů (např. poštovné, balné) spotřebitel nemá.

Toto právo však nemůžete využít u zboží upraveného podle vašeho přání, u zboží které podléhá opotřebení či zastarání  a na počítačové programy či DVD. Taktéž není možno bezdůvodně vrátit produkt, který byl objednán exkluzivně pro vás mimo naši běžnou nabídku a s jeho vlastnostmi jste byli předem obeznámeni /už stejný máte, osahali jste si jej atd./