Nabídka zboží

Čistič modelů Cyber Clean®, Busch 1690

Čistič modelů Cyber Clean®, Busch 1690

Výrobce: Busch Busch
Katalogové číslo: BUS1690
Dostupnost: 2
Cena: 134,00Kč
Bez daně: 111,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   
  • Špičková čisticí směs absorbující nečistoty.
  • Ideální pro čištění modelů, sběratelských předmětů atd.
  • Odstraňuje nečistoty a prach a eliminuje 99,999 % choroboplodných zárodků! *
  • Čistí mimo jiné mezery, spáry, štěrbiny a nerovné povrchy.
  • Odstraňuje mastnotu a oděr například z kolejnic, a tím zlepšuje elektrickou vodivost.
  • Nezanechává žádné zbytky.
  • Patentovaná čisticí formule.


Snadné použití: přitlačte nebo rolujte po povrchu a špína je pryč! Opatrně přikládejte na choulostivé části.

Vyzkoušejte: Hmotu jednoduše přitlačte nebo navalte na čištěné povrchy (neutírejte). Prach a nečistoty jsou absorbovány a zachyceny hmotou. Membránová funkce v Cyber ​​Clean® zabraňuje opětovnému úniku zachycených zbytků. Současně dochází k likvidaci choroboplodných zárodků (dezinfekční účinek).

Dokonalé čištění modelů:
Cyber ​​Clean® se přizpůsobuje povrchu modelů a „vysává“ prach a nečistoty ze všech trhlin a prohlubní. Na rozdíl od čištění kartáčem nebo hadříkem se špína nerozmazává, ale spíše se váže čisticí směsí. Díky tomu je ideální pro nerovné povrchy, jako jsou střechy domů, drsné povrchy ulic atd.

Vhodný pro všechny povrchy: Cyber ​​Clean® nezanechává žádné zbytky, takže je vhodný k čištění všech povrchů, například dřeva nebo lepenky (materiály, které se často používají v soupravách řezaných laserem). Cyber ​​Clean® obsahuje alkohol, který odstraňuje mastnotu a oděrky, například z kolejnic nebo silničních prvků automobilových závodních tratí, a tím zlepšuje elektrickou vodivost. Cyber ​​Clean® je také vhodný k čištění klávesnic (počítačů, mobilních telefonů atd.), elektrických zařízení (CD přehrávačů atd.), větracích mřížek (např. v autě), listí z rostlin a hraček.

Důležité vědět: Cyber ​​Clean® lze použít několikrát, dokud není nasycen (viz barevná stupnice na obalu). Cyber ​​Clean® může vyschnout - proto jej po použití uchovávejte v uzavíratelném sáčku. Cyber ​​Clean® není odstraňovač skvrn. Před čištěním cenných produktů si vyzkoušejte neviditelnou část výrobku. Cyber ​​Clean® je složen z materiálů šetrných k životnímu prostředí a je biologicky rozložitelný. Cyber ​​Clean® je v zásadě neškodný. Není to však hračka a jako všechny čisticí prostředky by měl být uchováván mimo dosah dětí.

Čistič modelů Cyber ​​Clean® se vyrábí výhradně pro firmu Busch.

Dodáváno v uzavíratelném sáčku. Obsah balení 80 g.

* Testováno podle EN 1040, EN 1275 a EN 1369 - Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans (99,999%) & Aspergillus niger (99%).

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky