Nabídka zboží

Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka

Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka
Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka Milované „ENKO“ v době socialistické, Robert Pavelka

Výrobce: TT modelář TT modelář
Katalogové číslo: MilovaneEnko
Dostupnost: 12
Cena: 239,00Kč
Bez daně: 217,00Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Milované "ENKO" v době socialistické aneb Nostalgické ohlédnutí za láskou jménem PIKO ve velikosti N: s přihlédnutím k ostatním měřítkům a zvláštní zmínkou o papírových modelech.

Ohlédnutí za obdobím, kdy v Československu byly ve velikosti N k dostání pouze vláčky PIKO. Kniha je věnována zčásti autorovým zkušenostem výrobky východoneměckého giganta se sídlem v Sonnebergu, popisuje vozový park lokomotiv, ale zabývá se také příslušenstvím a zvláštní kapitolu věnuje papírovým modelům, které se díky architektu Richardu Vyškovskému staly součástí mnoha kolejišť. Je tu také popsán vznik Království železnic na pražském Smíchově a letmo nahlédneme i do konkurenčních velikosti H0 a TT.

Kniha je ve formátu A5 s pevnou obálkou a šitou vazbou, má 222 stran a obsahuje velké množství převážně barevných a z velké části neznámých fotografií. Vydáno v roce 2020 vydavatelstvím powerprint. Praha, ISBN 978-80-7568-220-8.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky